Holiganbet Para Çekme


Holiganbet para çekme menüsünde yer alan seçenekler zengin ödeme seçenekleridir. Sadece belirlenmiş olan bir yöntem üzerinden ödeme sağlamayan site tüm yenilikçi ödeme metotlarına da yer vererek para çekme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Çekim yaparken yani sadece bankaları kullanmanıza gerek kalmadan sanal seçenekleri ve kripto seçenekleri de kullanarak para çekimlerini tamamlayabiliyorsunuz. Para çekimlerinin bu kadar çeşitli olmasının en büyük avantajı ise tek bir para çekme seçeneği üzerinde yoğunluk olmaması ve bundan dolayı da çekimlerde çok fazla zaman kaybı yaşanmamasıdır. Ayrıca kripto para çekme seçenekleri ve sanal para çekme seçenekleri olmasından dolayı gizli ve bankalara yansımayan işlemler de avantajlı oluyor.

holiganbet para çekme

Holiganbet Para Çekme Kuralları

Holiganbet para çekme işlemleri hakkında ilk detayları sizlere para çekim işlemleri için kurallardan bahsederek vermek istiyoruz. Çünkü çekim kuralları site nezdinde gerçekten önem taşıyor. Kurallara uymadan çekim yapmak isteyen kullanıcılar çekim yapamıyor. Çekimlerde muhakkak bir kere ana paranızı kullanmış olmanıza bakılıyor. Yani yatırımdan sonra hemen çekim yapamazsınız. Sitede çekim işlemleri için tanımladığınız hesabın kendinize ait olması gerekiyor. Eğer ki gizli üyelik sistemi ile siteye üye olduysanız çekimlerde sadece kişisel bilgi istemeyen yöntemleri kullanabilirsiniz. Eğer aldığınız bir bonus var ise bu bonusun çevrimini tamamlayınca çekimi gerçekleştirebiliyorsunuz. Site tarafından para çekme işlemleri için belge istenirse de bu belgeleri göndererek işlemlere devam edebileceksiniz.

Holiganbet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Türkçe bahis sitesinde farklı para çekme seçenekleri yer alıyor. Çekimleri istediğiniz yöntem ile belirlenen limitlere göre yapabiliyor ve gün içerisinde bakiyenize kavuşabiliyorsunuz. Eğer teknik bir hata olursa da bu durum en geç 24 saat içerisinde çözülmeye çalışılıyor ve hemen ödemeler hesabınıza aktarılıyor.

  • Super Havale ile 50 – 10.000 TL
  • Anında Havale ile 10.000 – 500.000 TL
  • Papara ile 50 – 500.000 TL
  • PayFix ile 50 – 50.000 TL
  • Kredi kartı ile 50 – 20.000 TL
  • MaksiKripto ile 100 – 100.000 TL
  • Anında BTC ile 10 – 500.000 TL

Holiganbet para çekme işlemleri için yukarıdaki yöntemler ile çekimleri tamamlayabilirsiniz. Holiganbet güncel giriş adresi burada sizlerle paylaşılacaktır.